Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Konzultační činnost

Konzultace a poradenství

Rychlost, jakou se svět posledních desetiletí začal měnit, lidstvo dosud nepoznalo. Každý den přináší nové výzvy, možnosti a příležitosti. Ruku v ruce s nimi však vyvstávají nové hrozby, rizika a nebezpečí. Ochrana osob, majetku, informací, ale také soukromí a rodiny se stala žádaným a prosperujícím oborem. Naší specializací jsou návrhy a následné realizace komplexních bezpečnostních systémů, které vám přinesou požadovaný klid v dnešním turbulentním světě. Na trhu působíme již více než 25 let pod stejnou značkou a v nezměněné vlastnické struktuře. Za to více než jedno čtvrtstoletí jsme nasbírali mnoho zkušeností, ale také viděli hodně nepovedených projektů. Bude nám ctí provést vás procesem realizace nového či rekonstrukce původního bezpečnostního systému tak, aby výsledek naplnil vaše očekávání.

Bez konzultací v prostředí vzájemné důvěry to nefunguje. Dříve než se vás začneme vyptávat na detaily, předložíme vám smlouvu o ochraně důvěrných informací, ve které se zavážeme k účinné ochraně sdělovaných informací. Smlouva obsahuje významné sankce pro případ, že bychom tento závazek porušili.

A nyní se pustíme do práce. Tým našich konzultantů bude složen v závislosti na rozsahu plánovaného projektu, předpokládaného technologického a programového řešení. Od samého počátku každé setkání vede odpovědný projektový manažer. Konzultační a poradenská činnost zahrnuje komplexní posouzení, provedení analýzy rizik a vypracování návrhu řešení dle vašeho zadání. Výsledný návrh má obvykle formu systémového projektu, který je následně závazným vodítkem pro projektanty. Právě systémový projekt eliminuje nežádoucí překvapení ve chvíli, kdy je již vše prakticky hotové a najednou se zjistí, že něco nefunguje, jak se očekávalo. 

Námi vypracovaný systémový projekt je plně vaším majetkem, vlastní realizaci můžete bez problémů svěřit jinému dodavateli. Pokud získáme vaši důvěru, rádi zajistíme kvalifikovaný dozor nad realizací vašeho projektu. Věříme, že vám můžeme ušetřit mnoho času, stresu a hlavně zbytečných nákladů.

Úvodní konzultace jsou zdarma, neváhejte a kontaktujte nás, jsme tu pro vás.