Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Bezpečnostní systémy na klíč > Řízení vstupu

Řízení vstupu

Nacházíme je všude, dnes a denně je používáme. Administrativní centra, obchodní budovy, bankovní domy, kulturní objekty, sportovní a relaxační centra, letiště, hromadná doprava, lyžařské areály nebo toalety na dálničních odpočívadlech a tankovacích stanicích, tam všude a na řadě dalších míst jimi procházíme. Jsou nedílnou součástí architektonického řešení, spoluvytváří celkový dojem.

Bez turniketů a branek to v bezpečnostních systémech nejde. A pokud se pohybujeme na poli vysoce zabezpečených oblastí, neobejdeme se bez personálních a bankovních propustí. Přínos turniketů a personálních propustí spočívá ve schopnosti řídit vstup na principu „osoba za osobou“ pouze pro oprávněné uživatele a zajistit jejich evidenci pro případ mimořádné události. Naproti tomu branky, které bývají nedílnou součástí navržených řešení, zajistí za předem nastavených bezpečnostních procedur navážení materiálu nebo možnost pohybu větších břemen.

Požadavky na dodávky turniketů, branek a personálních propustí řešíme vždy s odpovědnými architekty, nabízíme provedení řady typů, kabinety turniketů přizpůsobujeme konkrétnímu architektonickému řešení. V případě památkově chráněných objektů nebo městských památkových rezervací vždy připravíme podklady pro projednání s příslušným odborem památkové péče, které obsahují zákresy navržený turniketů do fotografií, dispoziční řešení a katalogové listy.

Vedle designu vždy dbáme na technologickou vyspělost dodávaných zařízení. Nejedná se jen o patentovaná řešení pohonů, jejich bezhlučný chod a garantované počty průchodů nebo množství bezpečnostních prvků. Životnost a dlouhodobá podpora je dalším z velmi důležitých parametrů.

Zvažujete-li instalaci turniketů nebo personálních propustí, neváhejte nás kontaktovat!