Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Projektová činnost

Projektová činnost

Precizní příprava každé zakázky je stejně důležitá jako její realizace. Vypracování projektové dokumentace představuje standardní krok v rámci přípravy zakázky. Obvykle pracujeme na projektové dokumentaci slaboproudých nebo bezpečnostních systémů v koordinaci s generálním projektantem stavby a ostatními projektanty příslušných řemesel. Jedná se vždy o velmi důležitou fázi, případná opomenutí mohou způsobit vážné komplikace v průběhu realizace díla.

Naše společnost je držitelem vázaného živnostenského oprávnění „Projektová činnost ve výstavbě“, vydaného na základě autorizace odpovědné osoby Komorou autorizovaných architektů, inženýrů a techniků – obor technika prostředí staveb – specializace elektrotechnická zařízení dle § 34 zákona č. 455/1991 Sb.

V rámci projektové činnosti splňujeme standardy ISO 9001 : 2015, ISO 10006 : 2017 a ISO 27001 : 2013.

S projektovou dokumentací v utajovaném režimu pracujeme na základě platného certifikátu informačního systému podle § 46 zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů do a včetně stupně „Důvěrné“.

Do projektů vydaných naší společností vkládáme dlouholeté zkušenosti našich projektantů, vysokou odbornou zdatnost, praktické zkušenosti z realizace stovek systémů a samozřejmě přehled o novinkách na trhu a trendech v oboru.

Máte-li zájem o vypracování projektové dokumentace nebo o dlouhodobou spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.